Immunity Booster 90 kapslí - nakopněte Vaši imunitu

Extra silná a účinná směs látek, která napomáhá nejen se zvýšením Vaší imunity.

Skladem
690 Kč
Kategorie: Zdraví
Nutri clinic Immunity booster 800x600
Novinka

Vysoký obsah 19 vitamínů, minerálů, aminokyselin a bylinných extraktů v každé naší kapsli efektivně zvyšuje obranyschopnost proti virovým a jiným infekcím, celkově zvyšuje imunitu a antioxidaci, odbourává pocity únavy a stabilizuje správné fungování organismu. Nadstandartní obsah těchto pečlivě vybraných látek, které působí synergicky pokrývá potřeby nejen vrcholových sportovců a je tím pádem vhodný pro všechny, kteří chtějí dopřát svému tělu to nejlepší obzvláště v rizikových obdobích, kdy je riziko ohrožení větší. Vhodné pro náročně trénující sportovce, osoby vyššího věku, osoby trpící zdravotními problémy či dlouhodobým stresem a také osoby, jež nepřicházejí do styku se slunečním svitem.

Vitamín C zastává spousta funkcí v našem organismu, přispívá k normální funkci imunitního systému a k normální psychické činnosti. Dále přispívá také ke snížení míry únavy a vyčerpání. Vitamin C mimo jiné přispívá i k fyzické pohodě a normálnímu energetickému metabolismu. Podílí se i na správné absorpci železa v organismu. Ve 3 kapslích je obsaženo 562.5 % denní dávky.

Vitamín D se také nazýván „sluneční vitamín“ a má významnou úlohu v mnoha důležitých tělesných funkcích a má extrémní vliv na udržení normální funkce imunitního systému. Podporuje obnovu a normální dělení buněk, má pozitivní vliv na správnou funkci svalů. Výzkumy potvrdily, že většina populace trpí nedostatkem vitaminu D. Ve 3 kapslích je obsaženo 3000 i.u.

Vitamín E
je označován za nejdůležitější antioxidant v lidském těle. Jako pro takového je jeho úlohou chránit buňky před oxidativním stresem a účinky volných radikálů, proto pomáhá zpomalovat stárnutí.Ve 3 kapslích je obsaženo 300% denní dávky.

Vitamíny skupiny B jsou nezbytné pro správné fungování celého organismu. Zdroj niacinu, kyseliny pantothenové a listové, biotinu, a vitaminů B1, B2, B6 a B12, které jsou potřebné ke správné funkci nervového systému a s tím spojeném fungování imunity. Ve 3 kapslích je obsaženo 300% denní dávky.

Kurkumin a piperin
jsou unikátní doplňky, které pozitivně působí na uchování zdraví kloubů a kostí. Kurkumin přispívá k dobrému trávení.Má vliv na obsah tuku v játrech a normální činnost jater. Podporuje správnou funkci krevního oběhu, kardiovaskulárního a dýchacího systému. Dokázány jsou i účinky na činnost nervové soustavy a duševní rovnováhu. Je označována jako antioxidant. Příznivě působí na imunitní systém a na zdravý vzhled pleti. Piperin umožňuje lepší vstřebatelnost kurkuminu.

Ženšen
 je tradičně užíván k podpoře řady zdravotních stavů.

Cordyceps je vysoce aktivní prostředek k posílení a harmonizaci imunity. Účinné složky nejen imunitu zvyšují, ale dokáže také ve značné míře snížit nepřiměřené imunitní projevy, např. alergie. Působí bakteriostaticky proti několika desítkám patogenních bakterií včetně pneumokoků, streptokoků a zlatého stafylokoka. Působí blahodárně u zánětlivých indispozic.

Aloe vera výborně působí při očistných kůrách – při detoxikaci organismu. Pomáhá z těla odplavit škodlivé látky a vyladit funkci trávicí soustavy. Udržuje Vás v dobré fyzické a duševní kondici a zachovává Vám mladistvou vitalitu a energii. Má výborné protizánětlivé a antibakteriální účinky a zabírá na povrchová zranění a různé kožní potíže. Aloe vera zrychluje metabolismus a usnadňuje odvod odpadních látek z jater.

Selen je pro lidské tělo extrémně důležitým minerálem, protože zvyšuje imunitu, podílí se na antioxidační aktivitě, která brání poškození a zánětu volných radikálů a hraje klíčovou roli při udržování zdravého metabolismu. Ve 3 kapslích je 150% denní dávky.

Zinek přispívá k normální ochraně funkci imunitního systému, zdravým vlasům, nehtům a pokožce. Ve 3 kapslích je obsaženo 150% denní dávky.

L-Lysin - esenciální aminokyselina, která podporuje zotavování po zraněních, hojení a revitalizuje tělo při únavě a přetrénování. L-Lysin je esenciální aminokyselina, která hraje důležitou roli při vývoji, růstu a hojení. Má schopnost působit proti nachlazení, herpesu, oparovým virům a urychluje zotavení po operacích a sportovních zraněních. Tělo ho také využívá na vstřebávání vápníku, výsledkem čehož je růst kostí a svalů, a také mobilizace tuku pro energetické účely. Lidský organismus si ji však nedokáže sám vyprodukovat, a proto je nezbytné ji doplňovat. Nedostatek lysinu omezuje totiž naši schopnost zužitkovat ostatní aminokyseliny.

 

Obsah - složení

mg / 3 tobolky

KURKUMIN EXTRAKT

150

mg 

CORDYCEPS EXTRAKT

150

mg 

L-LYSIN HCl

150

mg 

SELEN

82,5

mg/150 % RHP

ŽEN-ŠEN EXTRAKT

37,5

mg

ALOE VERA EXTRAKT

37,5

mg

VITAMIN D

75

μg/1500 % RHP

ZINEK

15

mg/150 % RHP

ČERNÝ PEPŘ EXTRAKT

15

mg

RHP – Referenční hodnota příjmu

vitaminy

v 1 kapsli

% RHP

 
 

Vitamin E

36,000

mg

300

 

Vitamin B1 - Thiamin

3,300

mg

300

 

Vitamin B2 - Riboflavin

4,200

mg

300

 

Vitamin B3 - Niacin

48,000

mg

300

 

Vitamin B6 - Pyridoxin

4,200

mg

300

 

Vitamin B5 - Kyselina D-pantothenová

18,000

mg

300

 

Vitamin B9 - Kyselina listová

600,000

μg

300

 

Vitamin B12 - Cobalamin

7,500

μg

300

 

Vitamin C - Kyselina L-ascorbová

450,000

mg

562,5

 

Vitamin H - Biotin

150,000

μg

300

 

Celková hmotnost tobolky – 680 mg 

Složení sestupně:  KYSELINA L-ASKORBOVÁ, MALTODEXTRIN, VITAMÍN E-ACETATE, NIACINAMID, D-PANTOTHENÁT VÁPENATÝ, BIOTIN, VITAMÍN B12 (KOBALAMIN), KYSELINA LISTOVÁ, PYRIDOXIN HYDROCHLORID, RIBOFLAVIN, THIAMIN MONONITRÁT , ŽELATINOVÁ TOBOLKA, PROTISPÉKAVÁ LÁTKA: STEARAN HOŘEČNATÝ (E470b), KURKUMIN EXTRAKT 95%, CORDYCEPS EXTRAKT, L-LYSIN HCl,    SELEN - ORGANICKÁ FORMA PRODUKOVANÁ KVASINKAMI, ŽEN-ŠEN EXTRAKT, ALOE VERA EXTRAKT, PROTISPÉKAVÁ LÁTKA: FOSFOREČNAN VÁPENATÝ (E341), VITAMIN D (D3 - Cholekalciferol), OXID ZINEČNATÝ, ČERNÝ PEPŘ EXTRAKT

Obsah balení: 90 kapslí

Doporučené dávkování: 1-3 kapsle denně. 

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém místě, pečlivě uzavřené. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Vyrobeno v ČR. Distributor: Tomáš Soukup - NUTRI-CLINIC, IČ: 76251721, Prácheň 185, 471 14 Kamenický Šenov