Neohodnoceno

Junior Iso drink - to pravé pro Vaše děti

Dopřejte také svým dětem kvalitní nápoj vhodný pro jakoukoli aktivitu. I děti potřebují rychle eliminovat ztráty důležitých minerálních látek, vitamínů a iontů při zvýšené fyzické námaze.

Momentálně nedostupné
360 Kč
Kategorie: Doplňky stravy

Jednoduchou odpovědí jsou kvalitní iontové nápoje, které zvyšují výkon a dodávají tělu rychle energii. Navíc zabraňují křečím a zmírňují vyčerpání organismu. Nápojová směs uhlohydrátů a sodíku má dvojí účinek, díky své izotonické formulaci zvyšuje příjem tělesné tekutiny. To zvyšuje výkon a vytrvalost. Řešení sacharidů a elektrolytů přispívají k udržení vytrvalostního výkonu a zvyšují absorpci vody při dlouhotrvajícím vytrvalostním výkonu.

Nejen dospělácký, ale i dětský organizmus je velmi citlivý na ztráty tělesných tekutin a riziko dehydratace je vyšší než u dospělých. Při cvičení ve vlhkém a teplém prostředí bývají děti ohroženy více než dospělí. Dehydratace snižuje nejen výkon, ale je i zdravotním rizikem a proto je nutné tyto ztráty průběžně nahrazovat.

U dětí není plně vyvinut pocit žízně, produkce potu je nižší a obsahuje méně iontů Na+ a Cl-. Proto se k hydrataci dětí používají méně koncentrované nápoje s nižší osmolalitou. Děti musí dostatečně pít před zahájením tělesné aktivity, dále každých 10-15 min během aktivity a po jejím skončení doplnit ztráty tekutin a energie. Na optimální hydrataci závisí výsledný sportovní výkon nejen dospělých, ale i dětí.

Při běžném tréninku dětí doporučujeme pro rychlou rehydrataci Nutri clinic® Junior Iso Drink, který je vhodný pro déletrvající výkony vysoké intenzity.

Relativní energetická náročnost chůze i běhu je u dětí výrazně vyšší než u dospělých. Větší energetickou potřebu zčásti pokrývá nápoj Nutri clinic® Junior Iso Drink, který dodává energii ve formě jednoduchých cukrů a glukózových polymerů.

Nutri clinic® Junior Iso Drink navíc pomáhá vyrovnat případný deficit některých vitamínů a minerálů. Děti a mladí sportovci potřebují hlavně více železa a vápníku, a také vitamínu C.

  1. Optimální pitný režim pro děti od 6 let
  2. Energie ve formě vyvážené směsi prospěšných jednoduchých i složitých sacharidů
  3. Spektrum vitamínů s vysokým obsahem vitamínu C
  4. Široké spektrum minerálů

Účinky Junior Iso drinku:

  1. Přispívá k udržení výkonnosti při intenzivním fyzickém výkonu
  2. Zvyšuje vstřebávání vody během fyzického výkonu
  3. Vyrovnává deficit vitamínů a minerálů
  4. Snižuje riziko dehydratace
  5. Oddaluje únavu díky vysokému obsahu vitamínu C

Vhodné pro mladé sportovce od 6 let.

Nutriční hodnoty ve 100 g:

Energetická hodnota 1587 kj
Energetická hodnota (kcal) 373 kcal 
Tuky 0 g 
- z toho nasycené mastné kyseliny 0 g 
Sacharidy 93 g
- z toho cukry 67 g
Vláknina 0 g
Bílkoviny 0 g
Sůl <0,01 g
Sodík 310 mg
Vápník 220 mg
Hořčík 110 mg
Draslík 180 mg
Železo 5 mg
Mangan 0,4 mg
Vitamín C 200 mg/250% RHP
Vitamín E 12 mg/100% RHP
Vitamín H 50 mcg/100% RHP
Vitamín B12 2,5 mcg/100% RHP
Vitamín B9 200 mcg/100% RHP
Vitamín B6 1,4 mg/100% RHP
Vitamín B5 6 mg/100% RHP
Vitamín B3 16 mg/100% RHP
Vitamín B2 1,4 mg/100% RHP
Vitamín B1 1,1 mg/100% RHP

Uvedené hodnoty jsou v sušině. Obsah sušiny min. 95%. 

Složení sestupně: DEXTRÓZA, MALTODEXTRIN, SACHARÓZA, HYDROGEN UHLIČITAN SODNÝ, UHLIČITAN VÁPENATÝ, HYDROGEN UHLIČITAN DRASELNÝ, OXID HOŘEČNATÝ, REGULÁTOR KYSELOSTI - KYSELINA CITRÓNOVÁ (E330), AROMA CITRÓN, SLADIDLO - SUKRALÓZA (E955), PROTISPÉKAVÁ LÁTKA: FOSFOREČNAN VÁPENATÝ (E341), KYSELINA L-ASKORBOVÁ, VITAMIN E-ACETATE, NIACINAMID, D- PANTOTHENÁT VÁPENATÝ, BIOTIN, VITAMIN B12 (KOBALAMIN), KYSELINA LISTOVÁ, PYRIDOXIN HYDROCHLORID, RIBOFLAVIN, THIAMIN MONONITRÁT, FUMARÁT ŽELEZNATÝ, OXID ZINEČNATÝ, OXID MANGANIČITÝ

Obsah balení: 800 g k přípravě 20 litrů nápoje

Příchuť: citrón

Doporučené dávkování: Rozmíchejte 20 g v 500 ml vody, užívejte před a v průběhu aktivity.

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. 

Ukládejte mimo dosah dětí. Uchovávejte v dobře uzavřeném obalu, v suchu a chladu při teplotě do 25° C. Chraňte před mrazem a přímým slunečním zářením. Výrobce neručí za škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Vyrobeno v ČR. Distributor: Tomáš Soukup - NUTRI-CLINIC, IČ: 76251721, Prácheň 185, 471 14 Kamenický Šenov