Energize - nakopávač s funkcí spalovače

 Energizer obsahuje látky, které Vás dokáží nabudit a navýšit Vaši energii.Nabudťe se před tréninkem. Unikátní nakopávač s funkcí spalovače je to pravé pro vynikající výsledky Vaší snahy.

Skladem
590 Kč
Kategorie: Doplňky stravy

Základem každé snahy vedoucí k fyzickému výkonu je být před jejím začátkem plný energie a nabuzený. V jejím průběhu je potřeba účině oddalovat únavu a tím pádem zvýšit svůj výkon a zefektivnit svou snahu. Náš Energizer obsahuje látky, které Vás dokáží nabudit a navýšit Vás energii.

Ale nejen to! Náš Energizer obsahuje kombinaci účiných látek, které napomáhají k navýšení Vašeho metabolismu a následně k efektivnějšímu odbourávání podkožního tuku.

Kofein je přírodní stimulant nacházející se v mnoha věcech, které většina lidí konzumuje denně: káva, soda, čaj a další. Kofein působí na centrální nervový systém a lidé pociťují zvýšení energie.

Taurin podporuje kardiovaskulární zdraví, citlivost na inzulín, rovnováhu elektrolytů, sluchovou funkci a imunitní modulaci. Ve výzkumu na zvířatech je taurin chrání před srdečním selháním.

Zelený čaj je také skvělý zdroj antioxidantů - katechinů -, které pomáhají podporovat imunitní funkci, kardiovaskulární zdraví a ztrátu tuku.

Vitamin C pomáhá opravovat a regenerovat tkáně, napomáhá absorpci železa, předchází skourse a snižuje hladinu LDL cholesterolu a triglyceridů.

Karnitin, který je odvozen od aminokyseliny a nachází se téměř ve všech buňkách těla, pomáhá transportovat mastné kyseliny s dlouhým řetězcem a spaluje tuky pro energii. Přestože většina lidí generuje dostatek karnitinu, někteří odborníci na fitness a na snížení hmotnosti doporučují doplňky s karnitinem pro ty, kteří se snaží ztratit větší váhu, pravděpodobně kvůli nedostatku karnitinu.

Nutriční hodnoty v jedné tabletě:

Obsah Množství
Taurin 440 mg 
L-karnitin tatrát 350 mg 
Kofein bezvodý 110 mg 
Zelený čaj extrakt 100 mg
Vitamín C 25 mg

CELKOVÁ HMOTNOST TOBOLKY – 1350 mg.

Složení sestupně: TAURIN, L-KARNITIN TARTRÁT, PLNIDLO - MIKROKRYSTALICKÁ CELULÓZA (E460), KOFEIN BEZVODÝ, ZELENÝ ČAJ EXTRAKT (GREEN TEA EXTRAKT), KYSELINA L-ASCORBOVÁ, PROTISPÉKAVÁ LÁTKA: FOSFOREČNAN VÁPENATÝ (E341), PROTISPÉKAVÁ LÁTKA: STEARAN HOŘEČNATÝ (E470b)

Obsah balení: 120 tablet

Doporučené dávkování: 1 tableta 30 minut před zátěží. Pokud v daný den neplánujete žádnou aktivitu 1 tableta ráno

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.

Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém místě, pečlivě uzavřené. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Vyrobeno v ČR. Distributor: Tomáš Soukup - NUTRI-CLINIC, IČ: 76251721, Prácheň 185, 471 14 Kamenický Šenov